Pogrebne usluge Beograd In Memoriam

Raspored sahrana i kremacija Beograd

Raspored sahrana i kremacija Beograd


Svi navedeni termini su isključivo informativnog karaktera i preuzeti su sa sajta JKP Pogrebne usluge - Beograd. Pogrebno preduzeće In Memoriam doo ne snosi nikakvu odgovornost u vezi tačnosti podataka.

Orlovača groblje
Sahrane
Prezime i ime Godina rođenja Termin
Suvačar Veselinka 1937 11:00
Lazarević Dragoslav 1952 11:30
Ćirić Ljiljana 1929 12:00
Pantelić Stanko 1936 12:30
Savić Miljko 1935 12:31
Đurđić Krsto 1938 13:00
Mićić Bogosav 1939 14:00
Maksimović Danica 1925 14:30

*lang.raspored.t6


Novo groblje
Sahrane
Prezime i ime Godina rođenja Termin
Radović Petar 1936 13:00
Marjanović Radomir 1929 13:30
Biorčević Spomenka 1939 14:00
Nedeljković Slavica 1951 14:30
Kremacije
Grujić Mitar 1934 09:30
Popović Milena 1933 10:15
Leković Milka 1926 11:45
Vukićević Veselin 1941 12:30
Aljinović Rodoljub 1949 13:15
Fazlić Zahid 1947 14:00
Barjaktarević Branko 1934 14:45
Popović Ružica 1933 15:30

*lang.raspored.t6


Centralno groblje
Sahrane
Prezime i ime Godina rođenja Termin
Milovanović Milevka 1936 12:30
Milosavljević Milja 1953 13:30
Živković Dragoslav 1936 14:00

*lang.raspored.t6


Topčider groblje
Sahrane
Prezime i ime Godina rođenja Termin
Petković Zoran 1947 12:00
Radunović Predrag 1961 13:00
Petrović Jordan 1943 14:00

*lang.raspored.t6


Lešće groblje
Sahrane
Prezime i ime Godina rođenja Termin
Vasić Milica 1944 11:00
Petrović Dragan 1962 11:15
Rakić Radmila 1954 11:30
Sadiković Ljubinko 1956 11:45
Đorđević Desanka 1928 12:00
Nestorović Milenka 1929 12:30
Skendžić Radojla 1936 13:00
Komazec Darinka 1934 13:30
Lazić Jovica 1959 14:00
Radovanović Draga 1938 14:30
Pešterac Desanka 1928 14:45
Ristić Živojin 1943 15:00

*lang.raspored.t6


Zbeg groblje
Sahrane
Prezime i ime Godina rođenja Termin
Mrdak Slavko 1957 10:00
Radeka Nikola 1957 12:00
Marković Slađan 1959 13:00
Filipović Anđa 1947 14:00
Živadinović Milijana 1952 15:00

*lang.raspored.t6


Novo bežanijsko groblje
Sahrane
Prezime i ime Godina rođenja Termin
Stojiljković Radmila 1927 10:30
Jovanović Desimirka 1968 10:45
Popović Milesa 1936 11:00
Jovanović Goran 1973 11:15
Gaćeša Simo 1954 11:30
Tošić Novak 1951 12:00
Milovanović Spasoje 1945 12:15
Marković Radivoje 1933 12:45
Gajić Milijana 1931 13:00
Vukmirović Milka 1938 13:30
Pribić Milka 1923 13:45
Lalić Pantelija 1935 14:00
Radović Siniša 1965 14:30
Đalović Velizar 1953 15:00
Radosavljević Gordana 1944 15:15
Stevanović Jelena 1959 15:20

*lang.raspored.t6


Svi navedeni termini su isključivo informativnog karaktera i preuzeti su sa sajta JKP Pogrebne usluge - Beograd. Pogrebno preduzeće In Memoriam doo ne snosi nikakvu odgovornost u vezi tačnosti podataka.


U Vašim najtežim trenucima stojimo Vam
na raspolaganju 00-24h svakog dana.